Devizove-kurzy.cz

Internetová stránka devizove-kurzy.cz je součástí mediální skupiny Vitisport Holding.

Skupina Vitisport Holding

Vitisport Holding Group je mezinárodně aktivní skupina provozující online magazíny v různých společenských oblastech. Společnost má sídlo v České republice, v Praze.

Sportovní statistiky

Největším projektem skupiny Vitisport Holding Group jsou sportovní statistiky se zaměřením na fotbal, basketbal, lední hokej a házenou. Nabízíme výsledky zápasů, ligové tabulky a nadcházející zápasy z celého světa. Na základě jedinečného matematického algoritmu předpovídáme pravděpodobný výsledek budoucích zápasů na základě statistických údajů.

Česká a polská verze stránky nabízející Tipy na fotbal se nachází na doméně vitisport.cz

Recenze internetových obchodů

Dalším předmětem činnosti našeho holdingu jsou recenze internetových obchodů. Podobně jako u známých služeb Trustpilot nebo Trusted Shops nabízíme službu, která spotřebitelům poskytuje nezávislá hodnocení a recenze internetových obchodů.

Na německém trhu najdete naše recenze německých internetových obchodů na doméně DasKufhausOnline.de. Internetové obchody jsou přehledně rozděleny do kategorií. U každého obchodu spotřebitelé naleznou hodnocení sortimentu internetového obchodu, dodací, platební a reklamační podmínky nebo zkušenosti ostatních uživatelů. Na webu DasKaufhausOnline mohou zákazníci také najít aktuální slevy a akce.

V Itálii zveřejňujeme recenze italských internetových obchodů na portálu Grande-magazzino.it. Spotřebitelé zde také najdou u každého internetového obchodu jeho hodnocení, přehled a popis služeb, které obchod nabízí jako je doprava zboží, cena za dopravu nebo způsob platby, reklamace či vrácení zboží.

V České republice najdou naši zákazníci recenze českých internetových obchodů na Obchodak.online. Obchodak.online byl náš první portál zaměřený na hodnocení internetových obchodů. Stejně jako největší konkurenční služba v ČR Heureka nabízíme spotřebitelům hodnocení internetových obchodů, popis služeb, sortiment, způsob dopravy a reklamace. Stejně jako v Německu i v České republice najdou naši zákazníci aktuálně probíhající slevové akce internetových obchodů.

Cestování

Další oblastí, ve které Vitisport Group působí, je cestování. V našem portfoliu máme dvě služby věnované tématu cestování.

V Německu provozujeme web BestenKinderhotels.de, který nabízí recenze a popis nejlepších rodinných hotelů pro rodiny s dětmi. Většina hotelů, jejichž popisy a hodnocení přinášíme, je z Rakouska a Německa, z oblastí s krásnou přírodou, nejčastěji z Alp.

V České republice provozujeme web svylety.cz. Svylety přináší tipy na nejlepší výlety v České republice. U každého výletu mají naši návštěvníci možnost dozvědět se něco zajímavého o daném místě. Zároveň si také mohou přečíst, co je v okolí zajímavé, jak místo hodnotí ostatní uživatelé nebo zjistit, jak dlouho jim bude trvat, než se tam dostanou, a to jak vlastní dopravou, tak hromadnou dopravou.